Web Sitesi Tanıtım Animasyonu – Animtr Tanıtım Tasarım

Web Sitesi Tanıtım Animasyonu

 

Web sitesi Tanıtım Animasyonu

Web sitesi sahipleri kurumlarını tanıtmak için web sayfası içeriğine kurumu ve hizmeti ile ilgili bilgiler ekler ve bunu insanların görmesini sağlar. Ayrıca kurumun ve firmanın boyutunu, amacını ve hizmet alanlarını buradan görebilirsiniz.

Ayrıca öyle web siteleri vardır ki, kullanımı zor olabilir yada insanlar ilk bakışta ne yapması gerektiğini kavrayamayabilirler bir başka örnek ise, herhangi bir şekilde bu web sayfasına giren kişi ekrana bakmaktan başka bir şey yapamaz ve ayrılır. Haliyle bu durum tam olarak istenilen bir durum değildir. Web sitesi’ni tasarlatırken bir sürü emek verir para harcarsınız, bunun kötü sonuçlanmasını engellemek mümkündür.

Web Sitesi’ne Girenlere Ne Yapacağını Sevimli Bir Animasyon İle Anlatın..

Animtr uzman bilgi birikimleri ve kalitesi ile anlatım animasyonları ve bir çok alanda 3d / 2d animasyonlar üretir. Bunların bir diğer kullanım yeri ise web siteleri’dir. Ana sayfanızda websiteniz açılır açılmaz oynamaya başlayacak bir tanıtım animasyonu yaptırarak insanları websitenizde tutabilir ve nasıl kullanacaklarını onlara saniyeler içerisinde anlatabilirsiniz. Bu ise geri dönüş almanızı ve yaptırdığınız websitesi’nin gerçekten işe yaramasını sağlayacaktır.

S.S.S

Neden Web Sitem İçin Animasyon Yaptırmalıyım ?

                Çünkü, insanlar girdiklerinde sitenizin kullanımını ve hizmet amacını anlamaları ve sitenizin sağladığı imkanları kullanabilmelidir. Ayrıca hizmet alanınızın daha anlaşılabilir olması için görsel sunum daha etkili bir yöntem ve daha akılda kalıcıdır.

Web Sitesinde Kullanılan Animasyonları Kimler Yapar ?

İletişim sayfasından bizi arayın. : )

Animasyon Yaptırmasam Bile Benim Sitem Oldukça Anlaşılır

Bir araba düşünün, oldukça özellikli ve kullanışlı, ama kullanım klavuzu olmadığını farz edin. Bu kullanışlı ve oldukça kaliteli olan arabanın özelliklerinden kısmı olarak faydalanırsınız. Size tam olarak olması gereken konforu veremez. Burada kaliteli araba siz, kullanım kılavuzu ise bizim sizlere yapacağımız tanıtım animasyonu olacaktır.

Sonuç olarak web sitenizde yayınlayacağınız animasyon, sadece web sitenizi anlatmak ile sınırlı kalmaz, hizmet alanlarınızı, kimlerin ve nasıl sizin hizmetlerinizden yararlanacağını da bu animasyonlarda anlatmış olursunuz. Ayrıca bu animasyonları youtube reklamları gibi medya reklamcılığı olarak kullanmanız mümkün.

Animtr- 3D Animasyon Film Yapım – Tanıtım – Tasarım – Stüdyosu