Watchout Video Yapım | animtr 3d animasyon stüdyosu

Watchout Görüntüleme Sistemi Nedir ? 

Watchout, birden fazla kamera kullanılan tek ve geniş bir perde de oldukça yüksek çözünürlüklü ve geniş video oynatmaya olanak sağlayan görüntüleme sistemi’dir. Sunumlarınızı watchout sistemin’de yapmak istiyorsanız oldukça etkileyici bir karar almış oluyorsunuz. Peki watchout ekranında oynatacağınız yada orada yapacağınız sunum video’sunu nasıl elde edeceksiniz? Animtr geniş ekran ve 360 derece 3d film yapım alan’ında oldukça tecrübelidir. Watchout ekran’ında sunmak istediğiniz video konusunda bizler ile fikirlerinizi paylaşıp tavisyelerimiz ve yapacağımız 3d animasyon video sunumu ile en mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca watchout sistemleri animtr ve ekibinin ileri düzey stereo film ( 3D gözlükle iznelilen filmler ) tecrübesi ile birleştirildiği zaman harika 3d animasyonlar oluşturulabilir, etkileyici sunum konusunu çok daha ileri taşıyabiliriz. 3D Stereo watcout videosu hakkında bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın. İLETİŞİM

Watchout Sistemi Sadece Kurmakla Bitmez !

Sağ tarafda gördüğünüz ekran ve görüntüleme sistemi, watchout oalrak adlandırılmaktadır. Büyük toplantılarda, organizasyonlarda ve  açılış törenlerinde watchout ekran ve görüntüleme sistemleri kullanılabilir. Bu gibi toplantılara yada organizasyonlara gelen ziyaretcileri etkilemek adına yapılacak güçlü ve akılda kalıcı görüntüleme sistemi olan watchout, amacına her zaman ulaşır, her zaman izleyenleri etkiler. Tabiki bu kadar masraf yapıp bu ekranlarda slayt oynatmak ciddi oranda hatalı bir davranış olur. Zaten ucuz olmayan bu görünütüleme sistemini kurmakla her şey bitmez , ekranda neyin gösterimini yapacağınızı animtr animasyon stüdyosu ve uzman 3D video sunun hazırlayan ekibi ile görüşmeniz ve birlikte çalışmanız sizin yararınıza olacaktır.

Araba Yada Herhangi Bir Nesneye Görüntü Yansıtma

Watchout deyince sadece aklınıza perde ve üzerine yansıtılan bir video geliyor olması normal çünkü ülkemizde çok fazla kullanılmasada, yeni yapılan  sunumlarda nesnelerin üzerilerine özellikle yeni çıkan araba modellerinin üzerine görüntü yansıtılması ve bu vesile ile tanıtımlarının yapılmasına başlanılmıştır. Animtr’nin uzman bilgi birikimi ile yapamayacağımız görüntüleme sistemi yoktur.

Bu sistem ile araba yerinde duruyorken sanki gidiyormuş gibi izlenip verebilir, arabanın üzerine yansıtılacak olan video mapping ile araba sanki gerçekte oradaki mekanda hareket ediyormuş gibi gösterilmesi mümkündür. Çok etkileyicidir, ilgi çekici ve mükemmel bir sunum şeklidir.

Bize Mail Atabilir Dilerseniz Arayabilirsiniz. İletişim İçin Tıklayın

Ekranda Kesim Yerleri Problemi

Aşağıda gördüğünüz animtr animasyon stüdyosu tarafından yapılan kesim yerleri belli olmayan 3d sahnede hazırlanmış ortam ve karakterleri görmektesiniz. Animtr ve uzman adımları sayesinde edindiği bilgiler bu tarz görüntüleme sistemlerine hemen ayak uydurmakta ve üretime hızlı bir şekilde geçmektedir. Watchout videoları ister stereo isterse normal olsun kesim yerleri belli olmaz ve istenilen kalitede istenilen alanda watchout videoları hazırlayabiliriz.

animtr 3D Animasyon Stüdyosu | 360  Derece Sinema Filmi – Tek Kare Görsel

aşağıdaki formdan bize mesaj atabilir dilerseniz  arayabilirsiniz

Bize Mail Atabilirsiniz

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim Bilgileri

905. Sokak,  Akdeniz Sitesi, A Blok No:58 Kat:10
Keklikpınarı / Dikmen / Ankara

Gsm: +90 507 353 01 84
Mail: info@animtr.com

Son Blog Gönderileri