• Tanıtım Filmi Çekim Firması Animtr

Tanıtım Filmi Çekim ve Yapım

Animtr ailesi olarak uzun süredir hayalini kurduğumuz, Tanıtım Filmi Çekim ve Yapım çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Tanıtım Filmi Çekim ve yapım projelerine başlamadan önce öğrenmemiz gereken bir çok detay, teknik vardı. 3D animasyon filmler yaparak bunlara hazırlanmış, kamera açıları olsun renk ve dokuları gözler önüne sermek olsun, öğrenmiş olduk. Onlarca 3d animasyon yapımlarından sonra artık bu sektöre hazır olduğumuzu düşünerek ekibimizi kurduk elinde kameralar hazır beklemekteyiz.

Post-Prodüksiyon Çalışmalarının Amaçları Çok Seçeneklidir.

Yeni inşaa edilmiş bir mimari projenin çekimleri ile bir parkın kamera çekimleri arasında teknik ve perde arkası konusunda çok fazla farklılıklar vardır. Kamera çekimleri açısından mimari yapının görkemli yapısını gösterirken. Parkın ise hayat dolu olduğunu göstermek gerekir. Tanıtım Filmi Çekimleri başlamadan önce ortamın ambiyansını iyi öğrenmek, ön hazırlığı ortama yada konuya özel yapmak gerekir. Ön çalışma sırasında izleyenlere nasıl hissettirmek gerektiğini belirleyip ona göre kamera açıları ve perspektif algıları oluşturulmalıdır.

Tanıtım Filmi‘nin ışıkları ve dokusu çok önemlidir. Hisler burada ortaya çıkar. Neşeli duyguların olduğu bir sahnede güneşi gören kamera, gergin bir ortam oluşturmak için kara bulutları görür. Bunun gibi bir yığın algı çalışmaları yapılabilir. Örnek verecek olursak, izlediğimiz filmlerin cenaze sahnelerini hatırlayın, neredeyse bütün hepsinde hava kara bulutlu ve yağmur yağmaktadır. Tanıtım filmi çekimleri sırasında bu algıları oluşturmak için her zaman istediğimiz ışığı veya ortamı bulamayabiliriz. Bu gibi durumlarda Post-Prodüksiyon çalışmaları başlar.

Ortamın ışığı yada ambiyansı istenilen gibi değilse post-prodüksiyon aşamasında bu video çekimleri ileri seviye programlar ile oluşturulur. Burada şu soruyu sorabilirsiniz. “Nasıl yani olmayan bir ortamı ve ışığı varmış gibi yapabiliyor musunuz ?” Evet yapabiliyoruz, hatta şöyle ki video çekimlerimize orada olmayan nesneleri bile yerleştirebiliyoruz. Uzaylı filmlerinde olmayan uzaylı nasıl video çekimlerinde var ise aynı yöntemleri kullanarak bunu sağlayabiliyoruz.

Buradan olabildiğince tanıtım filmi çekim ve yapım hizmetlerimiz hakkında bilgi vermeye çalıştım. Ancak sizlerinde merak ettiği bir konu var ise aşağıdaki form aracılığı ile bizden fikir alabilir, aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.

Tanıtım Filmi Çekimi

animtr prodüksiyon stüdyosu olarak tanıtım filmi çekim hizmeti vermekteyiz. Yıllar süren 3D Animasyon tecrübelerimizi artık bu alanda kullanmaktan çekinmeme kararı aldık ve siz müşterilerimize çatı hizmeti vermeye başladık.

Sosyal Medya Reklamı

Bir sosyal medyadır gidiyor. İnsanlar zamanlarının çoğunu artık burada ileti beğenerek ve paylaşım yaparak geçiriyor. Haliyle reklam ve tanıtım projeleri arasına, sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamları gibi tabirler girmeye başladı. Bizler zaten tanıtım ve reklam projeleri üretimleri yaptığımız için alanımıza bu tabirler rahat bir şekilde girmiş oldu.

Viral Video Yapımı

Viral videoların özellikleri kendi kedine virüs gibi yayılabiliyor olmasıdır. Bunu ise tanıtım filmine farklı bir yaklaşımda bulunarak gerçekleştirebiliyoruz. Tanıtım yada reklam filmine tamamen espirili bir yaklaşım gösterildiğinde üretilen yapının adı viral video olarak değişir. İnsanlar bu videoları paylaşmak ve arkadaşlarını da güldürmek ister. Haliyle yapılan tanıtım kendi kendine yayılmaya başlar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

905. Sokak,  Akdeniz Sitesi, A Blok No:58 Kat:10
Keklikpınarı / Dikmen / Ankara

Gsm: +90 507 353 01 84
Mail: info@animtr.com

Lütfen Soru Ve İsteklerinizi Mail Atın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.