Reklam Filmi Ve 3D Animasyon – Animtr Reklam Filmi Yapım

Reklam Filmi Ve 3D Animasyon

Reklam Filmi Ve 3D Animasyon

Reklam filmi ve 3d animasyon ayrılmaz ikili haline dönüşmüş durumdalar, reklam’ını yaptırmak isteyenlerin hayalleri o kadar gelişmiş durumda ki, gerçek hayatın dışına çıkmak ve bu hayalleri bir reklam filmi haline getirmek ancak 3d animasyon  ve görselleştirme teknikleri ile mümkün olmaktadır.

Örneğin bir kaplumbağaya şarkı söyletemezsiniz ama reklam filmini yaptırmak isteyen taraf, bir kurbağanın şarkı söylemesi gerektiğini bildirir. Bu ise 3d animasyon ile mümkün olmaktadır. Gelişmiş bir teklonoji olan 3d modelleme ve animasyon teknikleri sayesinde, neredeyse bütün hayal kapıları gerçeğe dönüşebiliyor. Reklam filmi fikirlerinin dijital ekranda hayat bulmuş hali, animtr tarafından sizlere sağlanır.

Firma logoları’nın televizyon reklamları sırasında oldukça estetik ve firmanın tanımına yakışır hareketler yapıyor yada şarkı söylüyor dans ediyor olması, 3d animasyon teknikleri ile mümkün olmakta. İşte bundan dolayı 3d animasyon ve reklam filmi ayrılmaz bir ikilidir. Birbirini tamamlar ve bir konuyu baştan sona etkili bir şekilde anlatmanın imkanını verir.

Reklam ve tanıtım ürünleri kurumunuzun veya firma’nızın tanıtım, tasarım ve relam ihtiyaçlarını karşılayan bir tanımdır. Bunun içeriğinde, televizyon reklamları olabileceği gibi ürünlerinizin tanıtım ve tasarımları da bulunabilir. Kurumsal reklam ve tanıtım ürünleri ciddi içerikler taşır. Bu içerikler kurumunuzun duruşunu ve medyadaki yüzünü belirler. İnsanlar işini ciddiye alan kurumları ve firmaları her zaman için tercih eder. Şirketiniz yada firmanız için yapılacak olan tanıtım animasyonları sizin medyadaki yüzünüz olacağı için senaryo ve içerik bakımından zengin aynı zamanda sıkıcı olmaması gerekir. Bu konuda animtr’ye güvenin.

Animtr – 3D Animasyon Film Yapım Stüdyosu