Mimari Sunum

Mimari Sunum – Animtr Kaliteli Ve Uzman Ekibi İle Mimari Projeleriniz İçin Sunum Hizmeti Verir

Mimari sunum ve animasyon hazırlanmış olan mimari projenin hareketlendirirlmesi yani animasyon yapılması anlamına gelir. Diyelim ki elinizde mimari paftası bitmiş bir proje var, autocad ile yapılmış 2d bir çalşmayı 3D modellettirdiniz, ama sürekli bir şeyler eksik kalacaktır.

Mimari sunum film’leri hazırlamak projenizi olduğundan daha gerçekçi ve umut vaad eden bir forma sokacaktır. Mimari Sunum yaptığınızda karşınızdakileri etkileyecek ve onları projenizin ciddiyetini ve yapabilitesini kanıtlayacaksınız. Sunum filmleri günümüzde genelde 3d ve 2d animasyon teknikleri ile yapılmaktadır. Projenizi veya fikrinizi sunacağınız tarafların anlayacağı dilde ve benimseyeceği şekilde sunum animasyonları’nı, filmleri’ni işler ve sunumu’nuzu profosyonel yapmanızı sağlamaktayız. Bir çok alanda projeler üretilmektedir, bu projeler bazen o kadar komplike olur ki anlaşılması güç hale dönüşür. Bizler sunumlarınızdaki fikri alır en uygun dilde işleyerek bir görsel anlatım animasyonu’na dönüştürürüz. Karşı taraf ise görseller ve animasyonlar ile desteklenmiş bu projeyi daha iyi anlar haliyle projenizi kabul ettirme süreciniz kısalır yada karşı taraftan olumlu geri dönüşler alırsınız. Sunum filmi ile ilgili blog sayfamız için Tıklayın…

3D Animasyonlar yaparak ürettiğimiz sunum animasyonları ile uygulama simülasyonları yapabildiğimiz için fikir, ürün yada proje ne yönde ise, gerçekte varmış ve uygulaması yapılmış gibi görünür. İzleyenlere söz konusu fikrin uygulanmasının etkili ve güzel yönlerini daha iyi gösteririz.

Mimari Animasyon yapım çalışmaları, projelerin sunumu ve kabulu konusunda mutlak bir dayatım gücüne sahip ve değerini kanıtlamıştır. Proje sahipleri’nin milyon liralar ödediği ve inşasını yaptığı projelerin daha rahat ve hızlı pazarlanmasının yanı sıra müşterilerine çok daha kaliteli görseller sunmasını ve satın alımdan önce müşterilerin memnuniyetini sağlamıştır. Mimari animasyon sunum yaptırmak işinize verdiğiniz önem ile eş değerdedir, mimari sunumlar projelerinizi daha profosyonel bir seviyeye taşır, sizlerin konu izerine ticari sürecinizi kısaltır.

Mimari modelleme ofileri bunun için varlar. animtr bunun için var. 3D editörler sayesinde gerçekci 3D görseller elde etmek , mimari projeyi pafta olmaktan çıkartıp gözle görülür bir tasarıma dönüştürmektedir. animtr gibi bir mimari modelleme ofis ‘inde 2 boyutlu pafta gerçekte varmış gibi modellenir ve tasarımı yapan mimar ‘ın yaptığı mimari tasarımı tekrar gözden geçirmesini, prüzleri gidermesini sağlar. Ayrıca yapılacak olan mimari animasyon ile mimari yapının detayları daha iyi ortaya çıkartılır. Orada bir yaşam oluşturulur. Yapılacak olan mimari animasyon projeyi her zaman için akılda kalıcı şekilde tanıtır, izleyenlerin etkilenmesini sağlar. Ayrıca mimari animasyon sayesinde mimari projelerin, mimari tanıtım filmi ve mimari reklam filmi de yapılabilir. Mimari Animasyon Sayfamız İçin Tıklayın…

3D Mimari Sunum Hazırlanırken ?

Animtr Animasyon Stüdyosun da yapılmış olan sağdaki mimari sunum film’i sizlere fikir verecektir. Mimari Animasyon Film yaparken mimarların veya proje sahiplerinin animasyondan beklentisi biz 3D animasyon film hazırlayan stüdyolar için çok önemlidir. Proje sahipleri pafta’nın ilk çizgilerini atmaya başladıkları ilk günden bitirene kadar, sürekli çizimini yaptıkları projede nereye odaklanacaklarını projenin can alıcı noktalarının nereleri olacağını düşündükleri için, sunum film’i hazırlarken mimarların ve proje sahiplerinin istekleri sürekli dikkate alınmalı ve bizlerin animasyon detaylarını o noktaya taşıması gerekmektedir.

Mimari modelleme klasik yada modern yapıya sahip olsun, bir sanattır mimari modelleme ve animasyon yapan stüdyoların bu talebi yerine getirebilmeleri gerekir. Animtr Animasyon Stüdyosu ve ekip arkadaşları bu konuda hassatırlar ve istenileni istenildği gibi ortaya çıkartır.

Mimari modelleme ve sunum filmleri hazırlamak ayrı bir sanattır. Animtr Animasyon Stüdyosu size istediğiniz kaliteyi rahatlıkla karşılacak bir stüdyodur.

İletişim İçin Lütfen Tıklayın : Animtr Animasyon