MİMARİ ANİMASYON

Mimari  animasyon, kullandığımız 3D modelleme ve animasyon yazılımları ile yapılan tanıtım ve reklam alanına giren bir sanat dalıdır. Nasıl katkı sağlar sorusuna cevaben, mimari projenizi akılda kalıcı ve etkileyici bir şekilde sunmak denilebilir. Sonuçta projenizin kabulüne ve daha etkileyici olması adına, 3D Modelleme Ve Animasyon’dan başka  yapabileceğiniz çokta bir şey yoktur. 3D Mimari Animasyon Ankara’da gelişen bir sektör olmakla birlikte mimari açıdan da gelişmeye devam etmektedir. Tabi ki biz animtr ekibi olarak sürekli yeni şeyler öğrenmeye ve projelerimiz’de daha etkili yollar aramaya devam etmekteyiz. Gelişen bir sektörün önde giden stüdyosu olmak adına, 3D Mimari Animasyon Ve Modelleme konusunda bizler de gelişmeye ve yeni fikirler edinmeye devam etmekteyiz.

Neden (Mimari Animasyon ) Yapılır ?

3D animasyon yapımı animtr’nin önem verdiği bir alandır. Günümüzde toplu konut projeleri gibi bir çok projeler yapılmaktadır ve sürekli olarak yeni yerleşim alanları inşa edilmektedir. Bütün bu mimari projeler 3d modelleme, görselleştirmeye ve animasyonlara ihtiyaç duymaktadır. Animtr bu alanda kendisini geliştirmiş olup sizlere mimari animasyon alanında hizmet vermekten gurur duyar.

Mimari Animasyon yapım çalışmaları, projelerin sunumu ve kabulü konusunda mutlak bir ikna gücüne sahip ve değerini kanıtlamıştır. Proje sahiplerinin milyon liralar ödediği ve inşasını yaptığı projelerin daha rahat ve hızlı pazarlanmasının yanı sıra müşterilerine çok daha kaliteli görseller sunmasını ve satın alımdan önce müşterilerin memnuniyetini sağlamıştır. Mimari animasyon sunum yaptırmak işinize verdiğiniz önem ile eş değerdedir, mimari sunumlar projelerinizi daha profesyonel bir seviyeye taşır.

( Stilistik ) Mimari animasyon

Sol tarafta izlemekte olduğunuz mimari animasyon film tam anlamıyla şov amaçlı üretilmiş olan, bir nevi tanıtım filmidir, gerçekte var olmayan bu yapının fikir bazında ortaya çıkması ve müşterimizin bizlerden bu fikri tanıtacak bir animasyon film ve 3d mimari tasarım istemesi üzerine ortaya çıkmış bir mimari tanıtım animasyon filmi örneğidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

905. Sokak,  Akdeniz Sitesi, A Blok No:58 Kat:10
Keklikpınarı / Dikmen / Ankara

Gsm: +90 507 353 01 84
Mail: info@animtr.com

Bize Mail Atabilir Soru Sorabilirsiniz

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.