3d “iç dekorasyon” ve modelleme – animtr

mimari proje” : “iç mekan tasarımı” – “klasik ve modern iç mekan tasarımı”

“iç dekorasyon” ve “iç mimarlık ve çevre tasarımı”

“iç dekorasyon” Ve Görselleştirme ?

Sahip olduğumuz tasarım gücü, sürekli bir adım daha ileri gitmemizi ve hayatımızı olduğundan daha iyi yerlere taşımamızı sağlamıştır. Tasarım gücü ve tasarım aşamasın da kullanılan yazılımlar ile günümüz de mükemmel yapılar ve yaşam alanları inşaa ederiz, iç mekan tasarımı denilince akıllara bilgisayar programları ve alanında deneyimli insanların birlikte çalıştığı bir ortam gelmektedir. Bu doğrudur, bir iç mekan görseli yani iç mekan tasarımı’nın ortaya çıkması için, öncelikle mimar’ın Autocad yada benzeri programda mimari pafta’yı işlemesi, oluşturması gerekir. Oluşturulan proje artık 3d modelleme aşamasına gelmiştir.

Peki iç mekan tasarımı’nda “3d modelleme”‘nin gücü nedir ?

3D modellenen iç mekan tasarımı artık gerçekte nasıl görüneceği bellidir,  her detayı ile gözler önünde olup tasarıma ve değişik detaylar kullanımına müsaittir. Yapılan 3D model ve alınan render (Gerçekçi çıktı) hem müşterisine hemde projeyi hazırlayan sanatçılara fikirler verir tasarımı geliştirilmeye açık tutar.

“Modern iç dekorasyon”

İç mekan tasarımı’nın modern yada klasik olması sadece kullanıcılara kalmış bir durumdur. Gelen istekler doğrutulsun da mimari tasarım şekillenir ve sahiplerine teslim edilir. Modern iç mekan tasarım’larında genel olarak düz hatlar ve basit şekiller ile oluşturulan modellere rastlarız. Modern tarz günümüz de en çok tercih edilen iç mekan tasarımı’dır. Ferah ve göz yormayan tasarımlar maliyeti düşük ve tercih sebebidir.

animtr | iç mekan tasarımı

“klasik iç dekorasyon”

Klasik iç mekan tasarımı üretim ve tasarlama süreci en çok zaman alan, maliyetler’inin en yükşeklerde olduğu tasarımlardır. Evinizin tarzını klasik yapan özellikler, oymalar duvar detayları ve mobilya tercihlerinizdir. Klasik iç mekan, tasarım ve modelleme açısından da planlanması oldukça zaman alıcı tasarım şeklidir, ama sonuç her zaman için göz doldurucu ve ciddi olmaktadır.

animtr | iç mekan tasarımı

Klasik İç Mekan Modelleme Ve Görselleştirme

“iç mekan” “restorasyon” 

Bulunduğunuz ortam, ofis, ev, villa yada sahip olduğunuz bir mülk’ün bir yada birden fazla odası zamanla tahribata uğrayabilir, yeniden yapılandırmak restore etmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken animtr ile iletişime geçmek olacaktır.

animtr ile tanışın görsel ve tasarımsal tüm ihtiyaçlarınızı karşılasınlar

İletişim İçin Lütfen Tıklayın : Animtr 

animtr | iç mekan tasarımı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

905. Sokak,  Akdeniz Sitesi, A Blok No:58 Kat:10
Keklikpınarı / Dikmen / Ankara

Gsm: +90 507 353 01 84
Mail: info@animtr.com

Lütfen Soru Ve İsteklerinizi Mail Atın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Çalışmalarımızdan Örnekler