Kamera Çekimi AnkaraKamera Çekimi Yapan Firmalar

Animtr olarak ileri düzey ve tam prodüksiyon ile birlikte Kamera çekimi hizmeti vermekteyiz. Kamera çekimleri bir çok alanda ihtiyacınız olabilecek bir durumdur. Gerek şirketinizi tanıtak olsun gerekse prestij çalışmaları için yada video reklamı içeriğinde kullanılmak üzere olsun, kamera çekimi’ne ihtiyacınız olabilir. Kamera çekimleri uzman ellere teslim edilmesi ile birlikte sizleri çok iyi anlatan ve izleyicilerin akıllarında yer eden tanıtım ve reklam videoları elde edebilirsiniz. Örneğin mimari alanda kamera çekimleri çok etkileyici sonuçlar verir. Havadan yapılacak çekimler ile mimari projeler tanıtılabilinir. Yada inşaatı yapılmamış bir mimari yapının havadan yapılacak çekimleri’ne 3d modeller eklenebilir. Sanki o mimari proje orada varmış gibi gösterilebilir. Video prodüksiyon alanına giren kamera çekimleri hizmeti. Günümüzde neredeyse tüm kurumların ihtiyaçları haline dönüşmeye başlamıştır. Gelecek vaadeden bu sektörde oldukça tecrübeliyizdir ve giderek tecrübelerimizi artırmaktayız.

Kamera Çekimi Hizmetleri

  • Kamera çekimleri işletmelere veya kurumlara nasıl fayda sağlar konusuna değinecek olursak. Video çekimi elinize aldığınız kamera ile bir şeyleri kayıt etmekten çok ötedir. Video çekimleri profosyonel ellerde çok farklı şekillerde işlenir. Bu konuda uzman ellerden çıkan videolara örnek verecek olursak şunları söyleyebiliriz.
  • Profosyonel kamera çekimlerinde, birden fazla kamera kullanılır, gerekli ise havadan kamera çekimi için araçlar temin edilir. Video çekimleri bir günde bitmeyebilir. Ne gerekli ise önceden karar verilmiştir, ön çalışma hazırlanılmıştır ve o doğrultuda hareket edilir. Kamera çekimlerinde renkler tam istenildiği gibi elde edilemez. Bunun için video işleme ekibi çekilen video için rekler ile ilgilenir, gerekirse gerçek çekimde olmayan renkleri video işleme sırasında eklerler.
  • Renkler video için çok önemlidir, gerçekte elde edilemeyecek renkleri video işleme, video kurgu montaj esnasında elde ederiz. Renkler ile dramatize edilmiş videolar profosyonel video çekimi olmaları yolunda gidilen ilk adımlardandır.
  • Video çekimi sadece çekilen videoların birleşkesi olamaz, 3d animasyonlar eklenerek video çekimleri zenginleştirilir. 3D animasyon ve video içi kullanılan animasyonlar konuyu anlatmada yardımcı olmanın dışında video’yu amatör çekim olmaktan çıkartır. İzleyen herkesin akıllarında uyanacağı ilk izlenim videonun ne kadar profosyonel olduğu olacaktır.

Tanıtım, reklam, sunum  yada her ne için video çekimi gerekli ise gereğine layık çalışma yapabilmek için ekibimiz çalışmalara başlamadan önce bir araya gelir ve ne gerekiyor ise ön çalısmalarını yaparlar. Ortaya çıkan fikirler doğrultusunda. Videolar çekilmeye başlanır ve daha önce hiç elde etmediğiniz kadar kaliteli tanıtım yada reklam videonuz elinize geçmiş olur. Kalite ve doğru hizmet arıyorsanız, animtr ile çalışmanız sizin için doğru adım olacaktır.

Havadan Kamera ÇekimiHavadan Kamera Çekimi

Havadan kamera çekimi genel video çekimleri bittikten sonra video içerisinde yer alacak olan en güzel kamera açılarıdır. Videonun zenginleşmesine ve çok daha profosyonel görünmesini sağlar. Ayrıca havadan hapacağımız kamera çekimlerinde aslında çekimini yaptığımız ortamda olmayan nesnelerin, yapıların orada varmış gibi gösterilmesini sağlayabilmekteyiz. Bu ise 3d modelleme ve 3d kompozisyon (3d compositing) işlemi sayesinde gerçekleştirilmektedir. Video prodüksiyonda oldukça geniş teklonojiler kullanmaktayız. Bunlara ise Kamera çekimi ardında videoya işlenecek olan VFX adını verebiliriz. Havadan kamera çekimi için bizler ile iletişime geçin, sizlere neler yapabileceğimizi anlatalım.

Havadan kamera çekimi, havadan kamera çekimi ve sahneye istenilen yapıların yerleştirilmesi.