• Reklam Filmi Yapım

Animtr animasyon film ve tanıtım filmleri alanında uzmandır,animtr’nin  akranlarından farkı iletişimi güçlü olması , müşterisinden gelen isteklerin nasıl sonuçlanacağını önceden görebiliyor olması ve müşterisini gerçekten anlıyor olmasıdır. Animtr yaptığı işe sanat gözüyle bakar ve gelen istekler doğrultusunda en iyi sonucu daha işe başlamadan kafasında canlandırır. Film yapmak ve bitirebilmek yetenek ve beceri isteyen bir konu olduğu gibi görsel ve sanatsal açıdan rötüşları teknik bilglere takılmadan atabiliyor olmak animtr’nin yeteneklerinden sadece ufak bir kısmıdır. Animtr Çalışma arkadaşlarını alanında uzman olanlardan seçer işini kaliteli yapan ve animtr nin müşterilerini üzmeyen çalışma arkadaşları sizler için hizmete hazır ve kendilerini her projede geliştirmeye açıktırlar.

Film Yapım Ve Post Prodüksiyon – Animtr

Animasyon Film – Tanıtım Reklam Ve Tasarım AJANS’I

Film Yapım ve yapılan filmi her konuda mükememmel olabilecek konuma getirebilmek zaman ve sabır ister neyse ki uğraştığımız yazılımları öğrenme aşamasında kazandığımız sabır ve beceri iş yaparkende sürekliliğini devam ettirmekte ve bizlere projelerimizi özenle bitirmemize olanak sağlamıştır ve sağlamaktadır. Animasyon film olsun çizgi film olsun, üretim aşamaları her zaman için zorlu ama bir o kadarda zevkli geçen süreçlerdir. Çizgifilm üretim süreci yine aynı kullanılan yazlımlar ve yetenekler ile sabit bir şekilde yapılır. Üretim ve sonlandırma aşamaları bittikten sonra pazarlama aşamasında da animtr ve uzman ekibi yol gösterici ve aydınlatıcıdır.

Animasyon film üretim animtr’nin zevk alarak yaptığı ve sürekli olarak yapmak isteyeceği bir alan olup yıllardır o alanda gerek çocuk filmleri gerekse askeri alanda kullanılmak üzere animasyon filmler üretmiş ve müşterilerine teslim etmiştir.

Film yapımcılığı günümüzde oldukça gelişmiş ve giderek gelişen bir sektör olmuştur. Artık günümüzde firmalar bile kendi filmlerini yaptırıyor ve gerek toplantılarında gerekse internette yayınlıyorlar. Kendini kanıtlamak isteyen senarist yönetmenler de var tabiki, onlar kendi senayolarını yazıp insanlara ve toplumlara yayınlıyor kendileri için gelecek hazırlarken animtr gibi animasyon stüdyolarından destek alıyorlar. Animasyon film üretebilme yeteneği animtr’ye büyük bir sektör vermiş ve iş alanını genişletmiştir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

905. Sokak,  Akdeniz Sitesi, A Blok No:58 Kat:10
Keklikpınarı / Dikmen / Ankara

Gsm: +90 507 353 01 84
Mail: info@animtr.com

Bize Mail Atabilir Soru Sorabilirsiniz

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.