Project Description

3D Reklam Animasyonu Yapımı | Maması Bitmiş

3D Reklam animasyonu yapımı bizler için en önemli iş kollarından birisi. Yüzlerce şirketin reklam araçlarından en etkilisi olan 3D animasyon yapımı, büyük bir hacim yaratmaktadır. Bu çalışmamız ise yeni bir firma olan “maması bitmiş” için düşünüp tasarladığımız, basit ama sevimli bir reklam animasyonu‘dur. Proje de renkler konusunda her ne kadar kararsız kalmış olsak da, farklı ve akılda kalıcı seçimler yapmamız gerekliydi. Kedinin ve mekanın rengi hassas ayarlanmalı ve kediyi iyice öne çıkarmalıydı. Kedinin kendi rengi ise cabası. :)

Reklam Animasyonu

Uzun bir süredir reklam amaçlı en çok yapılan çalışmalardan birisi olmuştur, reklam animasyonu yapımı.

Şirket yada küçük işletmeler kendilerine reklam için 3D yada 2D animasyonlar yaptırmaktadır. Bunları yayınlayacak mecralar günümüzde neredeyse sayısız. İster kendi sitelerinde ister gelişmiş sosyal platformlarda. Reklam animasyonu yapımı günümüze kadar geri dönüşü en çok olan çalışmalardan birisi olmuştur.

3D Animasyon

Animasyon film yapım 20 sene önce, sadece çok büyük şirketlerin üretebildiği bir film türüydü.

Zamanla yazılım ve donanım teknolojileri gelişti ve artık alanında uzmanlaşmış tekil bireyler dahi animasyon film üretebilmektedir. Tek bir kişi uzun metraj animasyon filmi yapamayabilir ancak, çok kaliteli kısa animasyonlar üretebilir. Bu durum ise reklam animasyonları yaptırmak ve yapmak isteyenler için bulunmaz nimet olmuştur.