Project Description

3D Reklam Animasyonu Yapımı | Kupix

Tüm Çalışmalarımızı Görmek İçin Tıklayınız

Reklam animasyonu yapımından bahsederken eczane kanalını unutmamak gerekir tabii ki.

İlaçların çok fazla reklamları yapılmıyordur ancak, vitamin ve besin takviyesi ürünler için durum aynı değil. Bunları üreten firmalar her bir ürün için bir çok zorlu lisans belgesi almak zorunda ve bu süreç oldukça masraflı olmaktadır. Üretimi tamamlanan ürün ise hemen pazara çıkmalı.

2D ve 3D Animasyon yapım araçlarını kullanarak televizyon ve sosyal medyadan tanıtım çalışmalarına başlamak bu durumda mantıklı olacaktır. Yorucu üretim sürecinin ardından insanların yeni ürünün reklamını izlemesi, ciddi geri dönüş sağlayacaktır.

Neden?

3D Reklam animasyonu yapımı, bizlere hayalimizden ötesini veremez. Demek o ki, animasyon yapımı ile ulaşabileceğimiz tek sınır hayalimiz. Bu animasyondaki karakter tasarım aşamasında iken müşteri yorumları ile bu şekilde son halini aldı. Karakter çok daha sevimli yada çok daha çirkin olabilirdi.

Animasyon Tanıtımın Gücü

Kitlelerin tepkisini televizyona verdiğiniz reklamlardan anlamak pek mümkün olmayabilir.

Ancak bu durum sosyal medya platformlarında aynı değil. Yapılan animasyon reklam yada tanıtım filmi, negatif yada pozitif çoğunlukta tepki aldığında bunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Bu da sizlere ürün hakkında talep yoğunluğu bilgisini verir.