Stand TasarımStand Tasarım Ve 3d Stand ModellemeStand tasarım ürünlerinizi sergilediğiniz için önemi büyüktür. İnsanların dikkatini tasarım ile çekip reklamıızı yapmanızı ürünlerinizi pazarlamanızı sağlar. Stand üretimleri konusunda sektör sınır tanımadığı için yapılacak olan her 3D tasarım mutlaka üretilebilir olmaktadır. Katıldığınız fuarlarda ürünlerinizi sergileme şekliniz ve ürünlerinizi sergilediğiniz ortam tasarım anlamında ne kadar profosyonel olursa o kadar dikkat çekersiniz ve reklam yapma fırmasınız ve kapasiteniz artar.

Stand tasarım’ın yanı sıra standlarda sergileyeceğiniz ürünlerin kullandığınız ekranda yansıtıyor olmanız ise sizin daha profosyonel çalıştığınızı görsterir. Ayrıca orada yayınlayacağınız ürünlerin 3d animasyonu’nu bizler tarafından karşılayabilirsiniz. Stand üzerinde sergilediğiniz ürünlerin 3d animasyonları ürünleri daha da çekici kılacaktır. Animtr sizlere 3d stand tasarım ve ürünlerinizi tanıtacağınız ürün tanıtım filmlerini hazırlayacaktır.

Ankara Stand Tasarımı

Her alanda olduğu gibi stand tasarımlarında da tasarım ve görsel öğeler çok önemlidir. Standınız ne kadar çok göze hoş gelir ne kadar iyi tasarım yapılırsa, sizin prestijiniz ve ürün sergileme olanaklarınız o kadar fazla olacaktır. Ürünlerinizi standın üzerinde sergileme şeklinizden ürünlerin konumuna kadar stand tasarımının kaliteli ve kullanışlı olması gerekir. Bu alanda stand için 3d tasarım yapmak en doğru seçenektir. Üretim aşamasından önce stand şekillenir üzerinde düzeltmler yapılır ve tam olarak istenilen kıvama getirilir.

Ankara Stand Tasarımı Ve Görselleştirme

Stand tasarımı ile iş bitmeyebilir. Standlar üzerinde yayınlayacağınız ürünlerin 3d animasyonlara ihtiyaçları vardır. Ürünlerinizin yada hizmetlerinizin tanıtımı fuarlarda çok önemlidir. Burada yapacağınız görüşmeler sizlerin iş hacmini artıracağı için buradaki yapacağınız sunum ciddi derecede dikkatli hazırlanılmalıdır. Aksi takdirde stand için ayırdığınız bütçe boşa gidebilir.

Sergilediğiniz ürünler’in kullanım alanı kullanıcılar tarafından anlaşılması güç olabilir, burada yapacağınız en akıllıca reklam stratejisi, ürünleriniz’in kullanım alanlarını ve şeklini anlatan animasyon film yaptırmanız olacaktır. Stand üzerinde yayınlayacağınız 3d ürün tanıtım animasyonu sizleri ziyaret edecek olan potansiyel müşterilerinizin ürün’ünüzün daha iyi anlamasını sağlayacaktır.

Stand Tasarım Örnekleri