Ankara 3D Modelleme 

Mimari Modelleme Ofisi Ne Yapar ? Projelerinize Nasıl Katkı Sağlar ?

Bir ülkenin mimari yapıları o ülkenin ne kadar geliştiğinin aynasıdır. Peki pafta halindeki mimari bir tasarımı geliştirmek ve henüz temelleri atılmadan görmek mümkün müdür ? Sorunun cevabı kesinlikle evet.

Mimari modelleme ofis leri bunun için varlar. animtr bunun için var. 3D editörler sayesinde gerçekci 3D görseller elde etmek , mimari projeyi pafta olmaktan çıkartıp gözle görülür bir tasarıma dönüştürmektedir. animtr gibi bir mimari modelleme ofis ‘inde 2 boyutlu pafta gerçekte varmış gibi modellenir ve tasarımı yapan mimar ‘ın yaptığı mimari tasarımı tekrar gözden geçirmesini, prüzleri gidermesini sağlar.

3D Mimari Görseller Hazırlanırken ?

Animtr Animasyon Stüdyosun da yapılmış olan sağdaki iç mimari görselleştirmesi’inde klasik mimari render görmekteyiz. Peki klasik iç mekan mimari çalışmalar’ında önemli olan nedir? Klasik deyince  doğal olarak akla eski mimari yapılar gelmektedir. O zaman diliminde yaşayan ve bu işi yapan insanlar tüm yapıyı ellerini kullanarak yaptıktıklarından dolayı bir sanat açığa çıkmıştır ve aralarında yaşadıkları rekabetten dolayı yapılardaki oymaları ve işciliği en güzel şekli ile icra etmişlerdir. Fark ettiyseniz yapılan modellerdeki oymalardan bahsettik, klasik mimari model’lerde en çok karşımıza çıkacak olan durum oymalar ve duvarlardaki detaylardır.

animtr | Klasik İç Mekan Çalışması

Klasik İç Mekan Modelleme Ve Görselleştirme

animtr | Klasik İç Mekan Çalışması

Mimari modelleme klasik yada modern yapıya sahip olsun, bir sanattır mimari modelleme ve animasyon yapan stüdyoların bu talebi yerine getirebilmeleri gerekir. Animtr Animasyon Stüdyosu ve ekip arkadaşları bu konuda hassatırlar ve istenileni istenildği gibi ortaya çıkartır.

Klasik mimari modelleme ayrı bir 3d modelleme sanatıdır. Animtr Animasyon Stüdyosu size istediğiniz kaliteyi rahatlıkla karşılacak bir stüdyodur.

İletişim İçin Lütfen TıklayınAnimtr Animasyon

Çalışmalarımızdan kısaca örnekler______________________________________________________

Lütfen Soru Ve İsteklerinizi Mail Atın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.