After Effect Animasyon yapımı

After Effect Animasyon yapımı

After Effect Animasyon yapımı ile tv reklamları ve faaliyet raporları gibi 2d anlatım animasyonları kolay ve akıcı bir şekilde anlatılmaktadır. Animtr olarak bizler after effect animasyonları yaparak şirketlerin reklamlarından youtube reklamlarına kadar bir çok alanda tanıtım ve reklam hizmeti vermekteyiz. After effect animasyon yapımı çok zor olmayan ve 3d animasyon tekniklerine nazaran daha kısa zamanda sevimli ve etkili anlatım videoları üretim imkanı verir. After effect ilk çıktı günden bu güne kadar amacı postprodüksiyon ve video editing gibi amaçlara hizmet etmektir. Son zamanlarda ise teklonoji oldukça geliştirilmiştir ve tanıtım reklam alanlarında sadece after effect kullanılarak video üretilebilmektedir.

After Effect Animasyon yapımı

Teknikleri ve içerikleri oldukça geliş bir programdır lakin kullanan kişilere göre kalitesi değişiklik gösterir, Aynı teknikleri kullanan iki farklı animasyon sanatçısı birbirinden kalite ve içerik anlamında çok farklı sonuçlara ulabilir. Birisi kaliteli iş yapabilirken diğeri sadece teknik detaylara takılı kalmıştır ve anlatımı çok doğru yapamaz. After effect animasyonları yapabiliyor olmak piyasa için yeterli kaliteye ulaşabilineceği anlamına gelmez. Animtr animasyon stüdyosu için after effect’i sadece bir arayüzdür. Asıl dikkat edilmesi gereken işlenilmek istenilen konunun yada anlatılmak istenilenin kaliteli görseller üretilerek işlenebiliyor olmasıdır. Animasyonlar hazırlanırken bir çok estetik kurallar ve dikkat edilmesi gereken genel anlatım kuralları vardır. Bütün bunlara hakim olmadan sadece after effect kullanıyor olmak bir şey ifade etmediği gibi üretilen animasyonlarda kullanışsız ve işe yaramaz olur.

Animtr ister 3D, ister 2d olsun sadece kaliteye ve anlatım gücünü nasıl kullanacağına dikkat eder. Video prodüksiyon işlerinde tecrübe ve konu anlatım fikirleri bulmak hayati önem taşır. İnsanlar reklam vermek yada şirketlerini tanıtmak istedikleri zaman konunun nasıl işleneceğini tam olarak kestiremezler, ama animasyon reklam’a ihtiyacı olduğunu iyi bilirler. Burada Animtr ve çalışma arkadaşları firma yada kurum için gerekli fikirleri ortaya çıkartır ve en doğru anlatım tarzını ve kaliteyi uygun bir şekilde işler.