ANİMTR – 3d post prodüksiyon

3D animasyon film,  2D animasyon film üretimleri yapmaktayız. Animtr olarak bir çok animasyon projelerinde yer aldık ve katkıda bulunduğumuz projelere  renk kattık. Ayrıca 5D – 7D – 360 derece sinema sitemlerine özel filmler ve animasyonlar yaptık.

3D Animasyon Film

3D Animasyon film

Reklam filmi , tanıtım ve sunum filmleri üretmekte, şirketlerin ve kurumların isimlerini, markalarını kitlelere tanıtmaktayız. Animtr, reklam filmleri ve sunum filmleri konusunda oldukça tecrübeli ve kaliteli çizgilere sahiptir. 

Reklam Filmi

Reklam Filmi

Mimari  Animasyon tabiki bizlerin uzmanlık alanlarından birisi olmak zorunda, alanımız gereği 3d görselleştirme ve 3d animasyonu içeren tüm konularda yetkinliğimiz ve iş bitirmemiz vardır. Mimari animasyon ve mimari görselleştirme animtr’nin büyük ve önemli bir parçasıdır.

Mimari Animasyon

Mimari Animasyon

3D Modelleme her şeyin başladığı yerdir. Animtr’nin gittiği yolda amimasyon filmler, reklam filmleri üretmek varsa yola çıkarken attığı ilk adımda ise 3d modelleme vardır.Animtr olarak Organik modelleme,katı modelleme ve kütlesel modelleme gibi alanlarda modelleme ve görselleştirme hizmetlerimize devam etmekteyiz.

3D Modelleme

3D Modelleme

3D Tasarım gücümüz ile  var olan yada olmayan katı ve organik modellerin tasarımlarını, görselleştirmelerini yapmak işimizin bir parçası. Geçmişimizde karakter tasarımlarından, stant tasarımlarına kadar bir çok 3d tasarımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. 3D Modelleme teklonojisi ile her şeyin tasarımları yapılabilir.

3D Tasarım

3D Tasarım

3D Görselleştirme alanında geçmişte neredeyse her sektöre yönelik 3d görselleştirmeler ve 3d tasarımlar yaptık. Mimari, iç mekan, dış mekan görselleştirmeleri, sanal ortam görselleştirmeleri, endüstriyel ürün görselleştirmeleri gibi alanlarda hizmetler verdik ve yeni projelerle görselleştirme hizmetlerimize devam etmekteyiz.

3D Görselleştirme

3D Görselleştirme

ANİMTR İLETİŞİM BİLGİLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

905. Sokak,  Akdeniz Sitesi, A Blok No:58 Kat:10
Keklikpınarı / Dikmen / Ankara

Gsm: +90 507 353 01 84
Mail: info@animtr.com

Bize Mail Atabilir Soru Sorabilirsiniz

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.