3D Çizim , bir fikir yada projenin gerçeğe en yakın şekilde 3 boyutlu çizim olarak modellenmesi yani çizilmesidir. Fikir ya da projenin gerçekte varmış gibi gözler önüne tasarlanarak serilmesidir. 3D çizim yapılan işin gerçekte varmış gibi gösterilmesinden öte geliştirilmesine yardımcı olmakta, tasarımın daha kullanışlı bir hale getirilmesini sağlamaktadır. Mimarlar yada gerçek hayatta elle tutulur bir proje üreten kişiler projelerinin üretime başlamadan nasıl görüneceğini merak ederler işte burada 3d çizim teknikleri devreye girer.

3D Çizim teknikleri sadece bu alanlarda kullanmaktadır diyemeyiz. Oyun projelerinde, dijital ortamlarda kullanılan tasarımlarda grafiklerde ve bir çok alanda 3d çizim teknikleri kullanılmaktadır. Sonuç olarak fark etsek yada etmesek de 3d çizim her yerde. Televizyonlar, reklam afişleri ve kullanım kılavuzundaki görseller de sürekli olarak kullanılır ve kullanılacaktır.

3D Çizim

3d Çizim  ve görselleştirme teknikleri ile 2d ortamda tasarımları geliştirilemeyen mimari projeler 3d ortamda tasarımsal olarak değiştirilip yeni detaylar ekelenebilir.Mimari projelerin daha hoş tasarımlara sahip olmasını sağlamak adına yapılacak olan her 3d modelleme ve görselleştirme çalışmaları, projelerin daha prestijli olmasını sağlar.Mimari proje yapım aşamasında etkin rol oynayan 3d modelleme ve tasarım, mimari yapıların daha estetik olmasına yönelik yapılır. Bir dış mimari yapının estetik görünmesi o yapıların pazarlanmasında aktif rol oynar. Mimari tasarımlar sadece 2D (İki Boyutlu) pafta ortamlarında kalsaydı, tasarımsal ve estetik açıdan çok ileriye gidilemezdi.

Animtr, mimari modelleme, görselleştirme ve mimari animasyon alanında kendisini kanıtlamış kaliteli stüdyolardan birisidir.

 

3D Çizim ve Animasyon

3D animasyon yapımı animtr’nin önem verdiği bir alandır. Günümüzde toplu konut projeleri gibi bir çok projeler yapılmaktadır ve sürekli olarak yeni yerleşim alanları inşa edilmektedir. Bütün bu mimari projeler 3d modelleme, görselleştirmeye ve animasyonlara ihtiyaç duymaktadır. Animtr bu alanda kendisini geliştirmiş olup sizlere mimari animasyon alanında hizmet vermekten gurur duyar. Mimari Animasyon yapım çalışmaları, projelerin sunumu ve kabulü konusunda mutlak bir ikna gücüne sahip ve değerini kanıtlamıştır. Proje sahiplerinin milyon liralar ödediği ve inşasını yaptığı projelerin daha rahat ve hızlı pazarlanmasının yanı sıra müşterilerine çok daha kaliteli görseller sunmasını ve satın alımdan önce müşterilerin memnuniyetini sağlamıştır. Mimari animasyon sunum yaptırmak işinize verdiğiniz önem ile eş değerdedir, mimari sunumlar projelerinizi daha profesyonel bir seviyeye taşır.

Çalışmalarımızdan Örnekler

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ

905. Sokak,  Akdeniz Sitesi, A Blok No:58 Kat:10
Keklikpınarı / Dikmen / Ankara

Gsm: +90 507 353 01 84
Mail: info@animtr.com

Lütfen Soru Ve İsteklerinizi Mail Atın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.